Jorge Jesus'tan Fenerbahçe Hayranlarına Şok Ayrılık Açıklaması

Fenerbahçe'nin tecrübeli teknik direktörü Jorge Jesus, Sevilla maçının hemen ardından Brezilya basınına verdiği röportajda yaptığı açıklamalarla sarı-lacivertli taraftarları şaşırttı. Jesus, Türkiye'ye alışamadığını ve sezon sonunda takımdan ayrılmak istediğini açıkça ifade etti.

Kontratının sezon sonunda sona ereceği bilinen Jorge Jesus'un, Fenerbahçe'den ayrılacağı kesin gibi görünüyor. Sevilla maçının ardından Fenerbahçe'nin tur şansını da değerlendiren Jesus, "Eğer o maçta da ilk yarıdaki gibi oynarsak goller atabileceğimiz düşünüyorum. Tur, başladığımız noktaya göre daha zor ama henüz bitmedi." şeklinde konuştu.

Brezilyalı gazeteci Paparazzo Rubro-Negro'nun özel kanalına konuk olan Jesus, Türkiye'de hava şartlarının kendisi için zor olduğunu belirterek, "Türkiye'de hava çok soğuk ve uyum sağlamakta zorluk çektim. Mayıs ayına kadar beklemeniz gerekiyor." dedi. Ayrılığına dair bu açıklama, sosyal medyada da gündeme oturdu.

Jesus'un Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erdikten sonra Flamengo'ya geçeceği ve hatta Brezilya Milli Takımı için de adının geçtiği konuşuluyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.