Instagram Aero Yeni Sürüm ! İnstagram Aero Apk İndir

En büyük sosyal medya platformlarından biri olan İnstagram her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmakta. Popüler uygulama günlük 400 milyon aktif kullanıcıya sahip. Aylık aktif kullanıcı sayısı ise 600 milyonu geçmiş durumda. Bizde bu yazımızda Instagram'a adeta yeni bir deneyim katan Instagram Aero ve Instagram Aero Apk ve Instagram Aero Özellikleri ve ayrıca Instagram Aero Nedir bunlardan bahsedeceğiz.

Instagram Aero (AeroInsta) Nedir ?

Türk bir yazılımcı tarafından geliştirilen uygulama, Instagram'ın sunmadığı birçok özelliği barındırıyor. Instagram Aero bilindiği üzere üçüncü taraf bir mobil uygulamadır. Her ne kadar güvenlik konusunda endişe etmememiz gerektiği söylense de, bu tarz uygulamalarda dikkatli olmamız lazım. 


Instagram Aero Apk Yeni Sürüm 

Instagram aero indir, Instagram aero apk indir, Instagram Aero Apk Yeni Sürüm ile birlikte Instagram'ın size sunmadığı yeni özelliklerden faydalanabilirsiniz. Aero Instagram sayesinde karşınıza çıkan birçok IGTV, hikaye, reels videolarını indirebilirsiniz. Arkadaşlarınızın hikayesini baktığınızı onlar göremez. Instagram Aero'nun en iyi özelliği ise bir kullanıcının sizi takip edip etmediğini o kullanıcının profiline girerek öğrenebilirsiniz. 


Instagram Aero Özellikleri

  • Önceden beğendiğiniz gönderiler anasayfaya düşmüyor.
  • Hikayesine baktığınız kullanıcılar sizi göremez
  • Farklı dillerdeki yorumları çeviri özelliği sayesinde dilinize çevirebilirsiniz.
  • İnstagram profil fotoğraflarını büyütüp indirebilirsiniz.
  • Bir kullanıcının sizi takip edip etmediğini o kullanıcının profiline girerek öğrenebilirsiniz.
  • Tema özelliği sayesinde kendi temanızı oluşturabilirsiniz.
  • Okundu bildirimi karşı tarafa gitmez


Instagram Aero Apk Son Sürüm

Instagram Aero, Aero Instagram kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görmekte. Instagram Aero ile birlikte birçok özelliği ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Aero Instagram üçüncü taraf bir uygulama olduğu için güvenlik konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Aero Instagram ve Instagram Aero Apk son sürüm için buraya tıklayın.


Instagram Aero Kullanmak Güvenli mi ?

AeroInsta ya da Instagram Aero kullanmak üçüncü taraf bir uygulama olduğu için kesin olarak güvenli veya güvenli değil demek yanlış olur. Uygulamanın resmi sitesinde her ne kadar ''kişisel bilgileri saklamıyoruz'' denilse de uygulamayı kullanırken temkinli olmak gerekir. 


Peki siz ıntagram Aero'yu daha önce kullandınız mı ? Aero İnstagram hakkında ne düşünüyorsunuz ? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.


 


Yorum Gönder

2 Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.