WhatsApp Sesli Mesajlar İçin Beklenen Özelliği Sonunda Getiriyor

Sevilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp son dönemde uygulamadaki sesli mesajlar için yeni özellikler getiriyor. Geçtiğimiz yıl sesli mesajları kademeleri olarak dinleyebileceğimiz bir özelliği duyurmuştu. Şimdi ise sesli mesajları arka planda oynatabileceğimiz bir özellik üzerinde çalışıyor.

2021 yılının sonlarına doğru sesli mesajları kademeli olarak dinleyebileceğimiz bir özelliği kullanıma sunan WhatsApp, bu özelliği daha kapsamlı hale getiriyor. WhatsApp beta sürümü bilgileri paylaşan WABetaInfo yayımladığı bir raporda yeni özelliğin nasıl çalıştığını açıkladı. Yeni özelliğin kullanıcıların sesli mesajları arka planda dinlemesine izin vereceği açıklandı. Kullanıcılılar başka bir uygulamada dahi olsa bildirim panelinden sesli mesajları dinleyebilecek.


Özellik henüz geliştirilme aşamasında

WABetaInfo'nun yaptığı açıklamaya göre yeni gelecek özellğin henüz geliştirilme aşamasında olduğu olduğu için bazı beta kullanıcılarında bile olamayacağı belirtildi. Ayrıca WhatsApp'ın yeni gelecek özellik ile ilgili resmi bir açıklaması yok 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.