Instagram'a NFT Özelliği Geliyor

Son dönemde oldukça popüler olan değiştirilmez token anlamına gelen NFT sosyal medya devlerinin dikkatinden kaçmıyor. Instagram CEO'su Adam Mosseri yaptığı açıklamada instagram da NFT alınıp satılabilecek bir özellik üzerinde çalıştıklarını söyledi. 

Son dönemde en popülerler sosyal medya uygulamalarından biri olan instagram yeni özellikler ile kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Twitter'ın NFT özelliğini getireceğini duymuştuk. Bir hamlede Instagram'dan geldi ve NFT özelliğin yakında platformda olacağının sinyalleri verildi.

Instagram CEO'su Adam Mosseri NFT özelliği ile ilgi “Henüz duyurulacak bir şey yok, ancak NFT'leri daha geniş bir kitle için nasıl daha erişilebilir hale getirebileceğimizi kesinlikle aktif olarak araştırıyoruz.” açıklamalarında bulundu. 

Adam Mosseri  her ne kadar bu konu hakkında fazla bilgi vermesede gelecek özelliğin NFT oluşturma, sergileme, satma ve kullanıcıların en sevdikleri sanatçıları takip etme gibi fonksiyonlarının olacağı tahmin ediliyor


Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.