Netflix Türkiye’de 2021 Yılında En Çok İzlenen Filmler

 

Dijital yayın platformu Netflix 2021 yılında en çok izlenen filmleri geçen hafta açıklamıştı. Bu listemizde dolu dolu geçen bir yılda Türkiye'de en çok hangi Netflix filmlerinin izlendiğini açıklıyoruz.


Bruised

2020 yılında Dram/Spor türünde vizyona giren Bruised bir yıl sonra dijital platforma gelmesiyle Türkiye'de oldukça çok ilgi gördü ve Netflix'in Top 10 listesine girdi. MMA dövüşçüsü olan Jackie bir yenilgiden sonra kendini toparlayamaz ve hep kaybeder. Seneler önce terk ettiği oğlunun(6) onun hayatına girmesiyle Jackie için yeni bir dönem başlar.


Red Notice

Başrollerinde Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot gibi ünlü oyuncuların olduğu Red Notice Netflix Türkiye'nin en çok izlenenler listesinde yerini alıyor. Dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızını yakalamaya çalışan bir FBI ajanını konu ediniyor.


Hababam Sınıfı Kıbrıs’ta: Yaz Oyunları

Temmuz ayında komedi türünde vizyona giren Hababam Sınıfı Kıbrıs’ta: Yaz Oyunları Netflix'e gelmesiyle en çok izlenen filmler arasında yerini aldı.  Kıbrıs'ta düzenlenen liselerarası yaz oyunlarına katılmaya hak kazanan lisede fen bölümünden 4 öğrenci seçilmiştir. Film Hababam sınıfından 4 öğrencinin fen öğrencilerinin yerine geçerek Kıbrısa gitmesini konu alıyor.


Nikolas

11 yaşındaki Azimli genç Nikolas, babasını bulmak için çıktığı yolda elflerin yaşadığı sihirli bir dünyaya gelir ve olaylar burada başlar.


Zengin ve Şımarık

Bir Netflix Fransa yapımı olan Zengin ve Şımarık Netflix Türkiye'de yayınlanmasıyla oldukça ilgi gördü. Şımarık ve yaramaz olan 3 kardeşe babalarının onlara kendi hayatlarını kazanmak için herşeylerini kaybetmiş numarası yapmasını konu alır.


The Power of the Dog

Thomas Savage'ın  The Power of the Dog romanından uyarlanan olan film Netflix Türkiye'de en çok izlenenler arasında. Film büyük bir çiftlik yöneten yıllarca çok iyi anlaşan fakat kardeşinin evlenmesiyle aralarının bozulduğu Phil ve George kardeşleri konu alır.


Beni Çok Sev

Başrollerininde Sarp Akkaya, Ercan Kesal ve pek çok ismin bulunduğu Beni Çok Sev filmi kısa sürede en çok izlenen filmlerden biri oldu. 14 yıldır hapishanede olan musayı gardiyan sedat bir günlüğüne hapishaneden çıkarıp memleketine götürür. Musa 14 yıldır görmedi eşi,annesi ve kızı yoncayı görür. Kızı yonca ile çok güzel vakit geçiren musa annesinin söyledikleri ile hayal kırıklığına uğrar. Çünkü musa'nın kızı yonca bir cinayete kurban gitmiştir.


Benim Güzel Noel Şatom

Ünlü bir yazar olan Sophie Brown yazdığı son roman büyük tepki toplar. Brown bu tepkilerden kaçmak için İskoçya'ya gider ve burada şatoyu çok beğenir ancak şatonun dükü ile anlaşmazlığa düşer hiç unutamayacağı anlar yaşar.


Jack Reacher: Asla Geri Dönme

Listemizin son filmi Jack Reacher: Asla Geri Dönme Netflix Türkiye'de Top 10 listesine giren en çok izlenen yapımlar arasında. Film vatana ihanetten tutuklanan Binbaşı Susan Turner'in masum olduğunu kanıtlamaya çalışan Reacher'in amansız mücadelesini konu alır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.