27. DÖNEM POMEM MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK

27. DÖNEM POMEM MÜLAKAT SONUÇLARININ BUGÜN AÇIKLANMASI BEKLENİYOR

 15 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşen POMEM sınavları sonrası yapılan sözlü mülakatlarının sonuçları Polis Akademisi Başkanlığının resmi web adresi üzerinden duyurulacak. Sınava giren polis memuru adaylarının ise heyecanlı bekleyişi sürüyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu geçtiğimiz günlerde katıldığı AK Parti Tokat İl Başkanlığı’nın düzenlediği Genişletilmiş Danışma Meclisi toplantısında gençlerden Polis Meslek Yüksek Okulu (POMEM) mülakatlarıyla ilgili gelen soru üzerine Bakan Soylu mülakat sonuçlarının 2 gün içinde açıklanacağını belirterek "Galiba 20nin üzerinde polis okulunda sınavlar yapıldı. İlk önce KPSS belirlendi. Sonra ön sağlık, sonra spor, ardından da mülakatlar. Şimdi çok doğal olarak bunların hepsi bir süreç. Siz girdikten sonra da giremeyenlerin çeşitli sebeplerden dolayı, pandemi olması dolayısıyla onlara da hak verdik. Eylülün ilk haftası bitti mi mülakatlar. Zannediyorum 2 gün içinde açıklanacak mülakatlar" dedi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamalarına göre sonuçların bugün açıklanması bekleniyor.


27. DÖNEM POMEM MÜLAKAT SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

Mülakat sonuçları açıklandıktan sonra Adaylara ek olarak posta yolu ile sonuç belgesi gönderilmeyecek. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğinde olacak.

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.